Використання стрічок ПСУС і гідро- паро- ізоляції

Що таке «теплий монтаж» вікон? Чому важливо знати, як правильно використовувати монтажні матеріали, і чому їх роль настільки важлива при установці металопластикових конструкцій. На сьогоднішній день ринок монтажних матеріалів настільки великий і різноманітний, що здавалося б, кожен може здійснити монтаж пластикових вікон «за технологією». І все ж, хочемо розповісти Вам головні критерії використання стрічок ПСУЛ, а таож внутрішніх і зовнішніх стрічок.
Найголовніше завдання віконних стрічок- захистити монтажний шов (а саме піну) від попадання в нього вологи і сирості. Сухий, закритий шов- запорука правильної -шумо і теплоізоляції віконного отвору.
При початковому етапі робіт Вам необхідно підготувати підставу отвору. Для якісного укладання монтажних стрічок, шов повинен бути рівним, очищеним від пилу і бруду. Нерівну поверхню стіни необхідно вирівняти розчином, після обробити шаром грунтовки.
Внутрішню (паронепроникну) стрічку наклейте з внутрішньої сторони конструкції, бутіловим шаром до стіни, і клейкою стороною до віконної рами. Паропроніцаємую зовнішню стрічку таким же способом використовуйте зовні віконної рами. У кутах наші фахівці рекомендують залишити зазор близько 4 см.   Склейте стрічку за допомогою клейових смуг.
Приступаємо до установки рами в отвір.
Встановіть раму, вирівнявши її в отворі по вертикалі і горизонталі. Зафіксуйте її за допомогою монтажних клинів. Проведіть монтаж конструкції за допомогою анкерних пластин, дюбелів.
Приступаємо до фіксації зовнішньої віконної стрічки (гідроізоляція). Зніміть захисну плівку і приклейте бутиловою частиною стрічки до прогрунтованого, сухого отвору. Акуратно натягайте плівку, притискаючи її гумовим валиком до стіни.Перевірте надійність фіксації зовнішньої віконної стрічки до стіни.
У випадках, коли вікно встановлюється в чверть, зовні необхідно використовувати саморозширювальні стрічки ПСУС. Для допомоги в правильному підборі ПСУС, зверніться до фахівців компанії «STARPROM INOVATION», де Ви зможете отримати повну консультацію і допомогу в розрахунку параметрів стрічок.
Наступний крок-заповнення монтажного шва піною (теплоізоляція шва).Краще всього використовувати пластичні піни (поліуретанові) .Піна повинна компенсувати рух віконної рами при перепадах температури, влажності.После затвердіння піни, акуратно зріжте її гострим ножем.
Останній етап-приклейте стрічковий герметик зсередини приміщення до отвору. Паронепроникна стрічка запобігатиме потраплянню водяної пари і будь-якої вологи в шар шва, де розташована монтажна піна.Зніміть захисну плівку і приклейте віконну стрічку до прогрунтованої, сухої стіни. Бутилову смугу так само притискайте гумовим валиком, забезпечуючи герметичну фіксацію внутрішньої віконної стрічки до стіни.
Загерметизуйте місця примикання анкерних пластин і віконних монтажних стрічок клеєм-герметиком.
Застосовуючи технологію монтажу, з використанням віконних стрічок, ви досягнете якісної герметизації вікна, і збережете теплоізоляційні властивості монтажної піни. В результаті отримаєте найважливіше-ефективну теплоізоляцію металопластикових конструкцій.
Щоб купити стрічки ПСУЛ, внутрішню і зовнішню віконну стрічку в Києві або здійснити доставку будь-яким зручним для вас способом, зв’яжіться з менеджерами нашої компанії.

Нет комментариев.

Добавить комментарий